Odabir novih udžbenika u našoj školi

Autor: Katarina Šalinović, 30. 6. 2020.

Prema Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu (Narodne novine broj: 116/2018., od 21. prosinca 2018.) škole su dužne provesti odabir udžbenika te objaviti Odluke o odabiru novih udžbenika i drugih radnih materijala na mrežnim stranicama škole.

Učitelji razredne i predmetne nastave Osnovne škole Ivane Brlić-Mažuranić odabrali su udžbenike za razrede koji od sljedeće školske godine kreću prema novim kurikulumima Škole za život.

U prilogu ove objave možete pronaći Odluku o odabiru udžbenika, popis novoizabranih udžbenika te popis udžbenika za sve razrede naše škole za  školsku godinu 2020./2021.

Sve udžbenike navedene na popisu učenici će dobiti besplatno na korištenje na početku nove školske godine.

Odluku o odabranim drugim radnim materijalima škola će donijeti i objaviti do 15. srpnja.