Županijsko stručno vijeće učiteljica/učitelja povijesti Zagrebačke županije - zapad, održano je 17. lipnja 2020. godine

Autor: Sandra Debogović, 23. 6. 2020.

ŽSV u online okruženju održano je putem Zoom digitalnog alata.

Kolegice i kolege pripremili su zanimljiva i inspirativna predavanja kojima su sudionicima skupa pokazali primjenu digitalnih alata korištenih u online nastavi ( Željka Knežević, prof.), primjere vrednovanja kroz projekt korištenjem digitalnih alata (Suzana Jagić, prof.), Duša Šarunić, prof. održala je predavanje kojim je ukazala što znači biti uspješan učitelj u Školi za život i na koji način više doprinijeti uspješnosti učenika u školi. Domagoj Sironić, prof.  vratio nas je tradiciji i upoznao s novim izdanjem Bistrajnske kuharice kojom nastoji sačuvati od zaborava tradicijsku kuhinju i bistrajnski govor.  Za kraj skupa virtualno smo posjetili arheološko nalazište Drenje - Laduč i rad na školskom online pojektu korištenjem digitalnih alata u kojem su učenici istraživali antičko razdoblje s naglaskom na život u ladanjskoj vili / vili rustici.

Zahvaljujem svim kolegicama i kolegama na sudjelovanju i dijeljenju primjera dobre prakse tijekom odražavanja nastave na daljinu.

Sandra Debogović, prof.