Danom ljubaznosti za grad Zagreb

Autor: Sandra Debogović, 13. 11. 2020.

Dana 13. studenog obilježava se Dan ljubaznosti koji je utemeljen u Tokyju 1998. godine na poticaj Svjetskog pokreta za ljubaznost.

Naša škola uključena je u europsko obilježavanje Dana ljubaznosti. Tom prigodom cilj je okupiti sve razrede i djelatnike škole  kako bismo iskazali pažnju gradu Zagrebu i Zagrepčanima koji su stradali u ožujku u potresu.

Učenici su svojim likovnim i literarnim radovima obogatili obilježavanje Dana ljubaznosti  kao i donacijama za obnovu grada te doprinijeli svjesnosti da samo zajedničkim naporima i međusobnom podrškom, kako u sretnim, tako i u manje sretnim okolnostima, možemo zajedno uspjeti i napredovati.

Posebno želim pohvaliti obje grupe učenika produženog boravka, 2.a i učenike svih viših razreda koji su različitim aktivnostima doprinijeli uspješnosti  obilježavanja Dana ljubaznosti.  Zahvala gđi knjižničarki koja je pomogla u uređivanju panoa u predvorju škole.

Uživajte u videu koji je rezultat kreativnosti i empatije naših učenika.

Sandra Debogović

Priloženi dokumenti: