Nabava drugih obrazovnih materijala - obavijest

Autor: Katarina Šalinović, 18. 8. 2020.

Poštovani roditelji,

zbog brojnih upita dajemo dodatno pojašnjenje vezano uz nabavu udžbenika i drugih obrazovnih materijala.

Sredstva za nabavu udžbenika za obvezne i izborne nastavne predmete učenicima osnovnih škola osigurana su u Državnom proračunu te će biti nabavljena preko škole i učenike će dočekati u školi s početkom školske godine.

Troškove nabave drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice, radni materijali, zbirke, atlasi), za školsku godinu 2020./2021. snose i nabavljaju sami roditelji/skrbnici prema popisima u prilogu.

Došlo je do promjene u nabavci likovnih mapa, te ih roditelji/skrbnici također nabavljaju sami o svom trošku prema popisima u prilogu.

Općina Brdovec u svrhu sufinanciranja radnih bilježnica i popratnog materijala za učenike osnovnih škola s prebivalištem na području Općine Brdovec osigurala je iznos od 100.000,00 kn koji će biti raspodijeljen školama s područja Općine Brdovec.

Tijekom rujna roditeljima će biti isplaćen dio iznosa za nabavu radnih bilježnica i ostalog materijala koji će se odrediti sukladno broju učenika.

Priloženi dokumenti:
DOM_1.__razred.docx (13.75 KB)