Drugi obrazovni materijali u šk. godini 2020./2021. – Popis materijala po razredima, Odluka o odabiru i Suglasnost za nabavu

Autor: Katarina Šalinović, 9. 7. 2020.

Poštovani roditelji,

U skladu sa Zakonom o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu školu (Narodne novine 116/18.) naši su učitelji izvršili drugih obrazovnih materijala vodeći brigu o svrsishodnosti odabranih materijala u nastavnom procesu.

Troškovi nabave Drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice, mape, atlasi …) ne pokrivaju se iz Državnog proračuna već ih  kupuju roditelji.

Škola je prema Zakonu nakon učiteljskog odabira drugih obrazovnih materijala obvezna zatražiti suglasnost roditelja o korištenju istih u nastavnom procesu.

Odluka o izboru drugih obrazovnih materijala, popisi materijala po razredima i suglasnost nalaze se u prilogu ove objave.

Pri kupnji radnih bilježnica molimo obratite pozornost na izborne predmete koje je upisalo Vaše dijete.

Suglasnost možete:

– isprintati i donijeti ili potpisati u školi od 13. do 17. srpnja i od 17.  kolovoza 2020. nadalje svakim radnim danom od 8:00 do 12:00 sati

– skenirati ili fotografirati (potpisanu) i poslati na mail škole

Ukoliko niste suglasni s nabavom odabranih drugih obrazovnih materijala navedenih u popisu, o nabavi istih dogovorit ćete se na roditeljskim sastancima početkom sljedeće nastavne godine.