Superjunaci u akciji

Autor: Davorin Jančić, 22. 4. 2020.

Profesor likovne kulture Darko Škoda dao je učenicima zanimljiv zadatak:

Današnji zadatak je povezan s našim obilježavanjem Dana škole i sadašnjom situacijom u borbi s virusom. Kako bismo što prije našli rješenje potrebna nam je pomoć. I to ne bilo kakva pomoć, nego pomoć od SUPERJUNAKA iz stripova i filmova koje gledate. Našeg superjunaka koji bi nas mogao spasiti ćete izmisliti, kreirati i nacrtati Vi. Izgledati će slično kao Superman, Batman, Spiderman, Thor, Wonderwoman... ali će na prsima imati znak " IBM " i njegove - njezine moći će biti vezane uz školu. Nacrtajte svog superjunaka u borbi sa strašnim Virusom kako ga pobjeđuje s matematičkim zadatcima, kratkom ali snažnom pjesmom ili možda košarkaškim loptama. Slobodno se koristite crtežima superjunaka koje pronađete na internetu, koristite flomastere ako imate i budite strašni i smiješni nadasve maštoviti.

Nekoliko izabranih radova: